Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhabalar :)

4 posters
YazarMesaj
By_Tenor

Merhabalar :) Empty
MesajKonu: Merhabalar :)   Merhabalar :) Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 10:59 am

Bir hayvansever olarak sitenize üye olmak güzel birşey oldu benim için.Dün İstanbul-Bostancı sahilinde dolaşırken bir arkadaşımla, bir bayan ve golden (dişi) cinsi köpeğini gördüm.Tabi ki ilk görüşüm değil , bayanla konuşma fırsatımız oldu ve bana köpeğini anlattı.Bende bir Golden sahibi olmak istediğimi farkettim :)Bundan bir ay önce bir köpek yavrusuna sokağımızda bir araba çarptı.Daha doğrusu arka ayaklarını ezdi.Köpeğin sesi tüm mahallede inliyordu resmen.Ve herkes buna kayıtsız kaldı.Şahsi aracı olanlar, bahçelerinden bakıp "yazık yazık" diye saçma sapan kelimeler ile avundular.Çok kötü bir durum.O köpeğin gözlerindeki çaresizlik, o yardım çığlıkları...En sonunda bir taksi çağırdım.Köpeği usulca bir çarşafa sarıp veterinere göturdum.Bir iğne ve serum verdiler ve iç kanaması vardı.Gözleri ve diş etleri bembeyaz olmuştu.Şuan da gayet iyi :) ve onu kurtardığım için bende iyiyim.Sadece bir köpeğe bunu yapabilen , kayıtsız kalabilen insanların , yarınlarda bir insanın başına geldiğinde aynı şeyi yapabileceklerine kanaat getirdim.Onların bizlere ihtiyacı var...

İstanbul'dan sevgiler :)
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Merhabalar :)   Merhabalar :) Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 3:36 am

Gerçekten çok haklısınız.Çok iyi yapmışsınız.Eğer o araba bir insana çarpsaydı, belkide bir köpek onlara yardım edebilir.Ama insanlar için aynı şey söylenemez ne yazık ki=( Size eğer bir köpek sahipleneceksiniz barınaklara gitmenizi tavsiye ederim.Öncelikli olarakta fatih belediyesi yedi kule hayvan barınağını tavsiye ederim.Orada 2000 i geçkin köpek var.%90 ı cins köpeklerden oluşuyor.Almasanız bile mutlaka gezilecek bir barınak.Lütfen petshoplardan almayın.Sakın.Size ve tüm hayvanseverlere bu barınağın web sitesini vereyim=)Umarım işinize yarar=)

http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/

Barınak gönüllü yöneticisi=Meral Olcay
pelin

pelin

MesajKonu: Geri: Merhabalar :)   Merhabalar :) Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 2:48 pm

duyarlılığınızdan ötürü sizi çok tebrik ediyorum içinde biraz sevgi olan bir insanın yapacağı bir hareket sizinki ama maalesef insanlar öyle duyarsız sevgisiz ve acımasız olmuşlarki çok yazık No

kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Merhabalar :)   Merhabalar :) Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 10:38 am

evet.sizide tebrik ederim.

Merhabalar :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhabalar
» Merhabalar
» merhabalar
» merhabalar